Jak mogę włączyć przerwy szkolne do harmonogramu Timesharing?

Admin/ 14 grudnia, 2021/ Blog/ 0 comments

Jak włączyć przerwy szkolne do harmonogramu Timesharing?

W ramach ogólnego planu rodzicielstwa dla wspólnego rodzicielstwa po rozwodzie, ty i twój małżonek będziecie musieli opracować harmonogram timesharing. Jest to również nazywane mieszkalnych lub wizytacji harmonogramu lub umowy, a to zasadniczo harmonogramy dziecka mieszkalnych czas.

W tym harmonogramie podziału czasu, codzienne ustalenia mieszkaniowe na rok szkolny zostaną szczegółowo przedstawione, podobnie jak ustalenia dotyczące tego, kiedy dziecko ma przerwę od szkoły.

Kiedy usiądziesz do pracy nad tym harmonogramem z drugim rodzicem, upewnij się, że masz pod ręką harmonogram przerw szkolnych swojego dziecka. Jeśli chcesz zachować harmonogram timesharingu taki sam dla przerw szkolnych, możesz po prostu odnotować to w harmonogramie i kontynuować tak jak byś chciał.

Jeśli chcesz mieć inną arraignment dla kiedy dziecko nie jest w szkole, a to jest często konieczne dla celów opieki nad dzieckiem, pracować przez każdą przerwę w harmonogramie przerwy szkolnej i dowiedzieć się, co jest najlepszym rozwiązaniem dla tych czasów byłoby, biorąc pod uwagę harmonogram twój i drugiego rodzica.

Ważne jest, aby poświęcić czas na uwzględnienie tych przerw, aby zmaksymalizować jakość czasu, jaki dziecko spędza z każdym z rodziców.

Jeśli ty lub twój współmałżonek nie możecie być elastyczni w swoim harmonogramie pracy, dziecko może być zmuszone do opieki nad nim, gdy ty jesteś w pracy. Każdy rodzic ma tak zwane prawo pierwokupu. Oznacza to, że jeśli nie jesteś w stanie skorzystać ze swojego czasu zamieszkania, drugi rodzic ma pierwszą możliwość zabrania dziecka, zanim będziesz mógł poszukać innych źródeł opieki nad nim.

Rozliczenie czasu, kiedy wiesz, że będziesz potrzebować opieki nad dzieckiem, może zapewnić drugiemu rodzicowi każdą szansę spędzenia dodatkowego czasu z dzieckiem. Jeśli Twoje dziecko będzie w opiece, zaznacz to w harmonogramie podziału czasu, a także zaznacz dni/godziny, kiedy Ty lub drugi rodzic będziecie przewozić dziecko do opieki.

Możesz również zmieniać przerwy, które dziecko spędza z Tobą i z drugim rodzicem. Na przyklad, mozesz zabrac swoje dziecko na wakacje w wiosennej przerwie w parzystych latach i bedzie ono z drugim rodzicem w latach nieparzystych. Dla długich przerw, jak letnie wakacje, można wybrać, aby utrzymać harmonogram podobny do harmonogramu roku szkolnego lub można rozbić wakacje między Ciebie i drugiego rodzica, w dowolnym układzie działa najlepiej dla swojej rodziny i najlepiej mieści interesy dziecka. 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*