Mężczyzna z AZ dostaje 90 dni więzienia za zastrzelenie samochodu, który nie chciał zapalić

Admin/ 29 października, 2021/ Blog/ 0 comments

Jaki człowiek strzela do własnego samochodu? Najwyraźniej taki, który jest naprawdę sfrustrowany swoim pojazdem z wyboru, w tym człowiek z Arizony, Lauriano Lawrence Lovato.

Lovato wyszedł do swojego samochodu o około 9 rano w kwietniu i próbował uruchomić swój samochód, donosi Daily Miner.

Ale niestety, to nie zaczęło. I w tym, co było prawdopodobnie pasmem wściekłości – lub przynajmniej pasmem frustracji – Lovato strzelił do swojego samochodu dwa razy. Strzały przeszły przez przednią szybę i trafiły w deskę rozdzielczą samochodu. I, zgadnijcie co: działania Lovato spowodowały, że zespół SWAT rozpoczął poszukiwania.

Sąsiedzi usłyszeli odgłosy strzałów, którzy zgłosili to na policję. Policja przybyła na miejsce i znalazła kilka łusek po kulach, donosi Daily Miner.

Strzały, łuski po kulach… policjanci nie byli pewni, z jaką sytuacją mają do czynienia. Tak więc, funkcjonariusze ustanowili obwód wokół domu i próbowali porozumieć się z Lovato, który był w środku, według Daily Miner.

Podczas całej tej sytuacji Lovato, jak twierdzi, uciął sobie błogą drzemkę w środku, jak donosi Daily Miner. Nie miał pojęcia, że wywołał tak wielkie zamieszanie.

W końcu policja włamała się do domu i znalazła Lovato na kanapie z tyłu domu. Według Lovato, spał przez cały czas, nawet jeśli funkcjonariusze używali głośników, aby spróbować się z nim porozumieć, donosi Daily Miner.

Efekt końcowy? Lovato przyznał się do zarzutu nielegalnego użycia broni w granicach miasta i został skazany na 90 dni aresztu i 3 lata nadzoru kuratorskiego, donosi Daily Miner.

Strzelanie z broni Lovato było prawdopodobnie bezprawnym wyładowaniem broni, ponieważ wystrzelił ją do pojazdu, który może być niebezpieczny, tuż przed swoim domem w jego sąsiedztwie. Zgodnie z prawem Arizony, niezgodne z prawem jest wyładowanie broni palnej z kryminalnym zaniedbaniem na terenie gminy lub do niej.

Podczas gdy człowiek, który strzela do własnego samochodu, jak Lauriano Lawrence Lovato, może wydawać się, że niszczy tylko swoją własność, w rzeczywistości łamie również prawo.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*