Kobieta z Kalifornii odcięła mężowi penisa i wyrzuciła go do śmietnika

Admin/ 29 października, 2021/ Blog/ 0 comments

Kalifornijska kobieta Catherine Kieu Becker, lat 48, została aresztowana za odcięcie penisa swojemu mężowi. Po odcięciu penisa, wyrzuciła go do śmietnika.

Policja wciąż próbuje dowiedzieć się, dlaczego Becker odcięła penisa swojemu mężowi, ale doniesienia mówią, że powiedziała funkcjonariuszom, że „zasłużył” na to, donosi Los Angeles Times.

Odcięcie penisa męża? Wrzucając go do śmietnika? Becker musiał być zdenerwowany o coś.

Becker powiedziała również policji, że najpierw odurzyła męża kolacją i przywiązała go do łóżka przed rozpoczęciem napaści, donosi Los Angeles Times.

Mąż nie został zidentyfikowany, ale przewieziono go do miejscowego szpitala.

Becker została aresztowana pod zarzutem ciężkiego okrucieństwa, fałszywego uwięzienia, napaści z użyciem śmiercionośnej broni, podawania narkotyków z zamiarem popełnienia przestępstwa, zatrucia i znęcania się nad małżonkiem, donosi Los Angeles Times.

Auć, i auć. Niezależnie od motywów, jakimi kierowała się Becker, to z pewnością nie pierwszy raz, kiedy żona odcina penisa swojemu mężowi. Lorena Bobbitt w niesławny sposób odcięła penisa swojemu mężowi, Johnowi Wayne’owi, byłemu żołnierzowi piechoty morskiej. Bobbitt odcięła penisa swojemu mężowi po tym, jak ten rzekomo wrócił do domu pijany pewnej nocy i zgwałcił ją.

Jednak motywacje Becker – przynajmniej na razie – są niejasne. Dlaczego „zasłużył” na to? Jak donosi Los Angeles Times, w chwili napaści byli oni małżeństwem, ale przechodzili właśnie proces rozwodowy. Więc, czy napad był motywowany finansowo? Czy miało to coś wspólnego z rozwodem, czy niewiernością?

Niestety, nawet jeśli Becker czuł, że „zasłużył” na to, „sprawiedliwość” nie jest zazwyczaj obroną przed przestępstwem. I może być trudno powołać się na inne argumenty obrony, takie jak samoobrona, biorąc pod uwagę, że Becker powiedziała władzom, że jej mąż był odurzony narkotykami – i związany – przed rozpoczęciem napaści.

Niezależnie od motywacji Becker, fakty są nadal przerażające i godne potępienia: odcięcie penisa jej męża, wrzucenie go do śmietnika. Becker przebywa w więzieniu, a jej kaucja wynosi 1 milion dolarów, donosi The Smoking Gun.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*