Co to znaczy być aktywnym panem młodym?

Admin/ 19 października, 2021/ Blog/ 0 comments

Pytanie zostało zadane, ona powiedziała „tak”, a teraz nadszedł czas, aby zaplanować waszą wspólną uroczystość. Bycie „aktywnym” panem młodym zaczyna się od bycia bardzo podekscytowanym i emocjonalnie zaangażowanym w swój ślub,” mówi Marsha-Ann Donaldson-Brown, dyrektor ds. romansów i ślubów w Sandals Resorts International. „Gdybym mogła dać jedną radę panom młodym, byłoby to okazanie zainteresowania, i mam tu na myśli żywe zainteresowanie, nawet jeśli to nie oni podejmują ostateczną decyzję”. Niezależnie od tego, czy Twój ślub będzie małą i intymną sprawą, czy hucznym weselem z setkami gości, oto kluczowe wskazówki, w jaki sposób panowie młodzi mogą być aktywną częścią planowania uroczystości.

Spotkaj się z ekspertem

Planowanie ślubu

Okazywanie szczerego zainteresowania podczas całej podróży związanej z planowaniem ślubu jest kluczem do bycia aktywnym panem młodym. „Upewnij się, że raz w tygodniu ustalisz czas poświęcony na aktualizacje dotyczące planowania i podejmowania decyzji”, mówi Donaldson-Brown. „Panowie młodzi i panny młode powinni porozmawiać o wszystkich zabawnych rzeczach, takich jak kolory kwiatów i rodzaje kwiatów, które oboje lubicie, lista gości, ustalić daty degustacji ciast i zbadać, jaki wystrój i projekty oboje wyobrażacie sobie w swoim wyjątkowym dniu”.

Bez względu na to gdzie para bierze ślub, Pan Młody zawsze może zaskoczyć i zachwycić swoją Pannę Młodą. „Niespodzianką dla panny młodej może być wszystko, począwszy od rozszerzonej opcji rozrywki na przyjęciu, czy to będzie piękny saksofonista lub pianista, a nawet niespodzianka w postaci playlisty z kilkoma jej ulubionymi piosenkami” – radzi Donaldson-Brown. 

Sprawy rodzinne

Jednym z najważniejszych sposobów, w jaki Pan Młody może być bardziej aktywnym uczestnikiem planowania ślubu, jest koordynacja szczegółów ślubu z jego rodziną i rodziną Panny Młodej. Na przykład, jeśli chodzi o wesela docelowe, pan młody może również pomóc w zaplanowaniu wszystkich zabaw, w których goście mogą wziąć udział przed ślubem. „Rozpocznij czat w grupie rodzinnej i zapytaj członków rodziny, czy byliby zainteresowani jakimiś zajęciami związanymi ze sportami wodnymi lub czy ktoś chciałby pojechać na wycieczkę” – radzi Donaldson-Brown. „Mogą też pójść o krok dalej i zaskoczyć rodziny rejsem katamaranem na kilka dni przed ślubem”.

Przejmij odpowiedzialność za kwestie prawne

Bycie liderem w komunikacji z urzędnikiem i znalezienie niezbędnych szczegółów, aby uzyskać wszystko, co jest wymagane w oparciu o religijne lub prawne aspekty związane z faktycznym małżeństwem, jest ważnym krokiem dla aktywnych panów młodych. „Każdy stan ma inne zasady dotyczące tego, kiedy potrzebna jest licencja małżeńska i jak ją uzyskać” – mówi Susan Zackin, właścicielka Z Event Company w Nowym Orleanie. Jest to okazja dla pana młodego, aby przejąć odpowiedzialność za papierkową robotę, telefoniczną i mailową komunikację z urzędem stanu.

Rozrywka na przyjęciu

Panna młoda może przekazać wybór zespołu lub DJ-a panu młodemu, jak również zlecić mu stworzenie „playlisty lub set listy”. „Znajdujemy panów młodych są instrumentalne w wyborze ich „pierwszy taniec” piosenki,” mówi Zackin. „Cieszy serce, gdy widzi się myśl, która idzie w ten specjalny wybór muzyki tanecznej przez pana młodego. Jednym z moich ulubionych doświadczeń jest to, gdy jeden z naszych Młodych wybrał 'Like Jesus Does’ Erica Churcha. Dopóki nie posłuchałam piosenki, zastanawiałam się, dlaczego wybrał właśnie tę i zdałam sobie sprawę, że wybrał ją, aby wyrazić, jak panna młoda uzupełnia go wraz z religią.” 

Jedzenie i napoje

Panowie Młodzi mogą przejąć odpowiedzialność za wybór jedzenia i napojów na przyjęcie. „Wielu mężczyzn jest teraz 'foodies’ i może dzielić się wkładem w różne oferowane selekcje żywności, jak również prezentację tego, co jest serwowane dla ich gości”, mówi Zackin. „Bary są również ważnym elementem. Odkąd trend 'crafting cocktails’ stał się popularny, panowie młodzi eksperymentują i chcą się podzielić z gośćmi swoimi ulubionymi. Szczególnie popularne są również piwa IPA oraz lokalne piwa z miasta, w którym odbywa się wesele. Degustacje to świetny sposób na podekscytowanie pana młodego przed wielkim dniem. Myślę, że dzięki temu wszystko staje się dla nich bardziej „prawdziwe”.

Wybór kolorów 

Kiedy Panna Młoda i Pan Młody wybiorą już swój motyw przewodni i kolory ślubu, Pan Młody może zdecydować o swoim wyglądzie i ubrać swoich druhów w garnitury, które są komplementarne. „Jeśli pan młody chce się wyróżnić i zrobić wrażenie, może wybrać garnitur w innym kolorze niż jego koledzy” – mówi Donaldson-Brown. „Jednym z fantastycznych sposobów na zintegrowanie kolorów ślubnych i tematów z ubiorem pana młodego i jego drużbów jest wybór butonierki w kolorze, który pasuje do motywu przewodniego”. Gdy panna młoda i pan młody zdecydują się na schemat kolorów ich ślubu, pan młody może koordynować strój dla swoich groomsmenów, w tym wszelkich braci, kuzynów i gości honorowych, takich jak ojciec panny młodej.

Niestandardowy wygląd 

Niestandardowy wygląd? Tak, proszę bardzo. Pan Młody nie nosi już tylko standardowego czarnego smokingu lub ciemnego garnituru, więc Panowie Młodzi mogą wziąć czynny udział, dostosowując wygląd swojego stroju, jak również stroju Panów Młodych. „Konkretny krój i styl odzieży i akcesoriów dla panów młodych jest często odzwierciedleniem stylu pana młodego.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*