Co to jest Prawo Przyciągania?

Admin/ 19 października, 2021/ Blog/ 0 comments

Czy wierzysz, że istnieją kosmiczne siły w pracy? Być może nie jesteś sam. Prawo przyciągania (LOA) mówi, że możesz zamanifestować swoje najgłębsze pragnienia w bycie jedynie siłą myśli.

Co to jest prawo przyciągania?

Prawo przyciągania jest filozofią, która twierdzi, że czyjeś myśli determinują ich rzeczywistość. Jednostka przyciąga to, o czym myśli.

„To, co widzisz teraz w swojej rzeczywistości, to nasiona, czyli myśli i emocje, które zasadziłeś w pewnym momencie swojego życia” – oferuje trenerka manifestacji Maria Concha.

Poznaj eksperta

Maria Concha jest trenerem manifestacji, mówcą i właścicielką lifestylowej marki Manifesting Ninja.

Podczas gdy książka The Secret z początku 2000 roku wprowadziła LOA do głównego nurtu, Concha mówi, że koncepcja ta może sięgać tysiącleci wstecz. „Uważa się, że Budda wprowadził LOA z przekonaniem, że 'wszystko, czym jesteśmy, jest wynikiem tego, co myśleliśmy’. Zasady LOA można znaleźć w wielu religiach i praktykach duchowych na całym świecie, są one po prostu inaczej opakowane. Uczeni i zwolennicy LOA wierzą, że jest ono tak stare jak czas.”

Jeśli brzmi to jak coś, za czym mógłbyś się opowiedzieć, to trafiłeś we właściwe miejsce, aby zgłębić tę koncepcję. W dalszej części Concha wyjaśnia, jak działa prawo przyciągania, jak je praktykować i wiele więcej.

Jak działa Prawo Przyciągania

Według Conchy, wszystko, co dotyczy Twojego obecnego życia – od domu i partnera po karierę – jest konsekwencją Twoich własnych myśli. „Jeżeli ty zwracasz baczną uwagę, ty widzieć korelację między twój myślami i co ty masz w twój rzeczywistości. To jest również znane jako manifestacja”, wyjaśnia. „Wszystko, czego doświadczasz, jest przyciągane do ciebie, ponieważ LOA odpowiada na myśli, które zaoferowałeś w pewnym momencie”.

Teoria jest prosta: Kiedy skupiasz się na konkretnej rzeczy lub osobie, tworzysz wibracyjne pociągnięcie, które przyciąga ją lub ich w twoją stronę. „Oznacza to bycie świadomym swoich myśli, zamiast reagowania na nie. Czy ty pamiętasz past wydarzenie, obserwujesz coś w twój teraźniejszości, lub wyobrażasz sobie coś w twój przyszłości, myśl że ty skupiasz się na teraźniejszym momencie aktywowałeś wibrację wśród ciebie i LOA odpowiada je teraz,” wyjaśnia.

Jak ćwiczyć prawo przyciągania

Teraz gdy ty rozumiesz podstawy, ty możesz być ochoczy zaczynać pracę z LOA. Ponieważ praktyka jest unikalna dla each osoby która używa je, tam jest skarbnicą sposoby ty możesz dawać mię wirowi. Jeśli jednak szukasz procesu dla początkujących, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Concha dzieli jej poranną rutynę, która płynnie łączy podstawy LOA z dodatkowymi technikami mindful do bagażnika. 

Krok 1: Medytacja

Po pierwsze, nadszedł czas, aby pozbyć się z umysłu wszystkich tych kłopotliwych myśli – zarówno dobrych, jak i złych. „Medytuję przez około 20 minut każdego ranka; to pomaga mi oczyścić umysł i daje mi jasność co do tego, co chcę zamanifestować w ciągu dnia” – mówi Concha.

Możesz użyć aplikacji do medytacji lub po prostu spróbować swobodnego stylu.

Krok 2: Dziennik

Kiedy już poczujesz się całkowicie zen, weź do ręki długopis i papier. „Pisanie dziennika pomaga mi skupić myśli, dzięki czemu przypominam sobie, co chcę czuć i widzieć w mojej rzeczywistości” – mówi Concha. Teraz jest również świetny czas, aby zwiększyć swoją mindfulness. „Włączam wdzięczność, pisząc trzy rzeczy, za które jestem wdzięczny”.

Krok 3: Ustal cele

Jasne określenie swoich celów może być kluczowe dla twojej praktyki LOA. Kiedy już zorientujesz się, jakie one są, zapisz je w czasie przeszłym (nie, naprawdę!). „Zapisuję moje cele tak, jakbym już je osiągnął – to bardzo potężna technika – ponieważ w ten sposób warunkujesz swój podświadomy umysł, aby oczekiwał tych rzeczy lub doświadczeń” – mówi Concha.

Krok 4: Wizualizacja

„Po prostu zamykam oczy i wizualizuję to, czego chcę doświadczyć” – mówi Concha. „Twoje emocje są twoim systemem przewodnictwa. Zwracanie uwagi na to, jak się czujesz, kiedy myślisz o czymś lub o kimś, jest wskazówką, że jesteś w trakcie procesu przyciągania czegoś, czego chcesz lub czegoś, czego nie chcesz. Zasadniczo dostajesz to, o czym myślisz, czy tego chcesz, czy nie. Fajną częścią jest to, że zawsze masz możliwość wyboru lepszych myśli, takich, które ci służą.”

Krok 5: Wypowiadaj afirmacje

Kiedy już zwizualizujesz rzeczy, których naprawdę chcesz w swoim życiu, nadszedł czas, aby skierować swoją rękę na kilka kojących mantr. „Afirmacje są niezwykle potężne”, wyjaśnia Concha. „Nie czytam ich; słucham moich afirmacji w telefonie. Nagrałem je i dodałem trochę miłej muzyki i słucham ich, aby unieważnić wszelkie ograniczające historie, dzięki czemu mogę umieścić siebie w stanie wysokiej wibracji, aby być podatnym na to, co chcę zamanifestować.”

Zalety korzystania z Prawa Przyciągania 

Jak wyjaśnia Concha, kiedy zaczynasz używać LOA, możesz po prostu odkryć, że rzeczy zmieniają się na lepsze. 

Ty możesz zostać szczęśliwą osobą.

Chociaż nie możesz być konkretny co do rzeczy lub osób, które manifestujesz z LOA, Concha mówi, że możesz zwiększyć swoje szanse na uzyskanie tego. „Możesz zamanifestować doświadczenia, możliwości

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*