Co to jest miesiąc miodowy z zemsty – plus, 8 wycieczek do rozważenia, rezerwacja już teraz

Admin/ 19 października, 2021/ Blog/ 0 comments

Origins Lodge: Luksusowy Eco-Lodge

Zdjęcie: Ryan Forbes

Spokojny i prywatny, trudno nie zrelaksować się i nie cieszyć się swoim towarzystwem podczas pobytu w Origins, epickim eko-lodge położonym w wysokiej dolinie lasu deszczowego Alajuela i w pobliżu uśpionego wulkanu. Budząc się w jednym z sześciu pokoi w stylu lodge lub w rozległej willi z trzema sypialniami, usłyszysz symfonię natury przypominającą ścieżkę dźwiękową spa, z wyciem małp i ćwierkaniem ptaków.

Same domki pokryte są sennymi, pokrytymi mchem dachami i otoczone bujną roślinnością, w tym piękną kwitnącą rośliną helikonią, znaną również jako Lobster Claws. Każdy domek posiada własny, rozległy taras i dołączony zewnętrzny kominek, który ogrzewa prywatną gorącą wannę. Duże krzesła w stylu Adirondack i wygodny, skórzany szezlong – plus namiotowe łóżko z baldachimem wewnątrz, z którego roztacza się widok na wszystko – są idealne do relaksu i dodatkowo wzmacniają romantyczny nastrój. 

Z dala od prywatnego zacisza, nieruchomość jest skoncentrowana wokół funkcjonalnego wspólnego i przestrzeni spotkań, wspieranych przez duże pnie drzew, które podwajają się jako salon koktajlowy, jadalnia i domek przy basenie dla dołączonego nieskończonego basenu i szczyci się niesamowitym widokiem na dolinę poniżej. Tutaj gry karciane, puzzle i gry takie jak Scrabble, Pictionary i Jenga idealnie pasują do koktajlu i spokojnej nocy wtulonej w siebie.

Podczas pobytu, troskliwy zespół w Origins będzie traktował Cię jak rodzinę i stworzy dla Ciebie spersonalizowane doświadczenie na terenie obiektu i poza nim. Mogą to być wędrówki po lesie deszczowym lub jaskiniach, malownicze przejażdżki konne lub stworzenie kompleksowego programu spa i wellness, nie wspominając o dużej ilości wyśmienitego jedzenia. Poważnie – szanowany szef kuchni przyrządza jedne z najbardziej innowacyjnych potraw, jakie kiedykolwiek ujrzysz. W sklepie z pamiątkami możesz zabrać do domu część tego raju, kupując ekskluzywnie zaprojektowaną biżuterię, lokalnie inspirowane dzieła sztuki, ubrania, dekoracje i inne przedmioty, które wspierają rdzenne społeczności i lokalnych artystów. Ceny pokoi zaczynają się od 696 USD/noc.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*